Grafen Pro Base & Hard Base Cover i Cover Pink

26-02-2019

Każda z Nas marzy, aby mieć piękne i zadbane paznokcie, a lakier hybrydowy utrzymywał się jak najdłużej. Stąd też dzisiaj chcemy Wam przybliżyć wiedzę na temat naszych baz, stosowanych pod hybrydę.

Chodzi tutaj o Grafen Pro Base i jej kolorowych następców, a mianowicie Hard Base Cover i Hard Base Cover Pink.

Innowacyjna formuła zastosowana w procesie produkcyjnym naszych baz sprawia, że Wasz manicure hybrydowy utrzymuje się o wiele dłużej, niż przy stosowaniu klasycznej bazy.

Bazy te są bardzo mocne i jednocześnie elastyczne, przez co łatwo się na nich pracuje.

Są to produkty zaliczane do lakierów hybrydowych budujących, bo częściowo posiadają właściwości żelu. Dzięki czemu, nie tylko możemy za ich pomocą przedłużyć delikatnie płytę paznokci, ale mamy możliwość naprawy uszkodzonego paznokcia lub wzmocnienie naturalnej płytki.

Grafen Pro Base jest bazą przeźroczystą. Natomiast Hard Base Cover i Hard Base Cover Pink są bazami kryjącymi, którymi nie tylko przedłużysz i zbudujesz paznokcie, ale również wyrównasz koloryt.

Hard Base Cover daje pastelowo-beżowe wykończenie. Z kolei Hard Base Cover Pink pastelowo-różowe. Obie bazy sprawdzają się zarówno pod jasne, jak i ciemne odcienie lakierów hybrydowych. Idealnie nadają się do wykonania French Manicure czy Babyboomer, ponieważ nie wymagają już aplikowania dedykowanego różowego bądź beżowego koloru.

Na utwardzoną bazę nie musicie nakładać koloru, jeżeli kolor bazy Wam odpowiada. Wystarczy nałożyć dowolny top nawierzchniowy i manicure gotowy!